پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور

فرهنگ مالیاتی کشور،جهت آشنایی هرچه بیشترآحادمردم باپرداخت مالیات افتتاح شده است
%@%بدانید و آگاه باشید،مالیات یک فریضه و یک راه شرعی در تامین نیازهای مادی کشور است، پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور معتقداست مالیات یک تنبیه اجتماعی نیست بلکه مالیات یک فرصت اجتماعی است -آگاه باشید پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،به عنوان یکی از مبلغان فرهنگ مالیاتی درکشور باهدف گسترش اعتلاء فرهنگ مالیاتی کشور می کوشد و به کمک و یاری شما نیاز منداست %@%           
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
(@)__ بدانیم و بدانید مالیاتی __(@) بدانید،دولت درجهت تحقق بخشی از خواسته های مردم درخصوص بالا بودن سطح رفاه و درآمد ،توسعه عدالت اجتماعی وخدمات آموزشی، تولید و اشتغال و سطح بالای پوشش های بیمه ای برنامه هایی را تنظیم وبه مرحله اجرا در آورده است که هدف غایی این برنامه ها آشنایی مردم و مودیان مالیاتی با محل هزینه کرد مالیات می باشد تا پرداخت کنندگان مالیات بدانند پولی که به عنوان مالیات به دولت می دهند در جهت رفاه و آسایش خودشان هزینه می شود. بدانید،فرار مالیاتی منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی دولت و اخلال در بودجه بندی شده و مانعی برای دستیابی به اهداف دولت می شود. علاوه براین فرار مالیاتی باعث نارسایی در توزیع عادلانه درآمد، گردآوری ثروت و انباشت غیر تولیدی، تجمل گرایی و افزایش فاصله طبقاتی شده و مآلاً به افزایش تنش های سیاسی و اجتماعی منجر خواهد شد. بدانیم سازمان امورمالیاتی کشور جهت کاهش دغدغه فرارمالیاتی و گسترش فرهنگ پرداخت مالیات در کشور،در کنار انجام فعالیت‏های ذاتی و قانونی خود پیوسته در جهت آگاه‏سازی افکار عمومی جامعه و تقویت بنیه‏ های فرهنگی پرداخت مالیات می‏کوشد. بدانیم باگسترش اعتماد ،ترویج روح جمعی ، بهره گیری از شیوه های اخلاقی وباتاسی ازفرمایشات مقام معظم رهبری(همدلی وهم زبانی) فرهنگی را در جامعه گسترش می دهیم که افراد جامعه به پرداخت مالیات به عنوان وظیفه دینی و مسؤولیت اجتماعی نگاه میکنند و فرار از آن را معصیت و گناه می شمارند و به آن بصورت یک امر مذموم و ناپسند می نگرند و سرپیچی از پرداخت مالیات را مترادف با خیانت ملی و تجاوز به حقوق دیگران میدانند
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
 سوالات مالیاتی چرامالیات بدهیم چرافرهنگ مالیاتی  دادخواهی مالیاتی چالش های مالیاتی فریضه ای بنام مالیات بدانید و بدانیم مالیاتی دغدغه ای بنام فرار مالیاتی بازار و دغدغه ای بنام مالیات معافیت های 17گانه مالیاتی یاداشتی مالیاتی از ونکوورکانادا بهترین راهکارهای کسب مالیات  فرآیندهای الکترونیکی شده مالیاتی مزایایی ارسال اظهارنامه الکترونیکی راهکارهای گسترش فرهنگ مالیاتی اگر مالیات پرداخت نکنیم چه می شود؟  سازمان امورمالیاتی وفرهنگ مودی مداری چرانسبت به پرداخت مالیات آلرژی داریم ؟  گسترش فرهنگ مالیاتی با مدیریت جهادی گسترش فرهنگ مالیاتی باهمدلی و همزبانی اهمیت برگزاری جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی ثروتمندان چقدر به پرداخت مالیات توجه دارند؟ مالیات برارزش افزوده شامل کدام کالاهانمیشود پیام پایگاه فرهنگ مالیاتی به مناسبت روز مالیات انتظار مردم از سازمان امور مالیاتی دولت یازدهم دلایل عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط مودیان عملکرد سازمان امورمالیاتی در کاهش فرارمالیاتی  عملکردسازمان مالیاتی درارتقاءفرهنگ مودی مداری
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما

مدیرکل امور مالیاتی گلستان گفت: تمام مودیان مالیاتی ملزم به تکمیل مراحل ثبت نام برای دریافت شماره اقتصادی می باشند.
به گزارش پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،علی اصغر هزارجریبی، مدیرکل امور مالیاتی گلستان، گفت: کداقتصادی به منزله شناسنامه فعالیت های اقتصادی مودیان مالیاتی محسوب می شود و تمام فعالیت های اقتصادی آنان باید با این کد انجام شود. 
وی خاطرنشان کرد: دریافت کداقتصادی موجب شفاف شدن فعالیت های اقتصادی مودیان مالیاتی می شود که با این امر به راحتی مطالبات مالیاتی اخذ و در واقع جلوی فرار مالیاتی تا حدود زیادی گرفته می شود.
هزار جریبی افزود: مودیان مالیاتی در ازای دریافت کد اقتصادی می توانند از خدمات مالیاتی برخوردار شوند .
مدیرکل امور مالیاتی گلستان گفت: مودیان مالیاتی به پیامک سازمان مبنی بر نهایی شدن ثبت نام برای دریافت کد اقتصادی توجه کنند، چرا که یکی از مراحل اساسی درطرح جامع مالیاتی تکمیل فرم دریافت کد اقتصادی است.
همچنین وی با اشاره به نزدیک شدن به زمان ارائه اظهارنامه ها، گفت: سال گذشته به منظور جلوگیری از حجم مراجعات مودیان مالیاتی، زمان تکمیل اظهارنامه مالیاتی تغییر کرد و امسال نیز تسلیم اظهار نامه مالیاتی طبق روال سال گذشته انجام خواهد شد.
مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان گفت: برای جلوگیری از افزایش حجم مراجعات مودیان نسبت به تکمیل اظهار نامه مالیاتی در روزهای پایانی، مودیان از هم اکنون به تکمیل، اظهارنامه ها اقدام کنند.
وی ادامه داد: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بردرآمد صاحبان مشاغل(اشخاص حقیقی) تا پایان خرداد و زمان تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری در تیرماه می باشد. 
مدیرکل امور مالیاتی استان گلستان خاطرنشان کرد: تکمیل اظهار نامه مالیاتی تنها از طریق پایگاه الکترونیکی انجام می شود و مودیان می توانند با مراجعه به پایگاه عملیات الکترونیکی سازمان به نشانی www.tax.gov.ir نسبت به تکمیل، ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات اقدام کنند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

رسال نظرا

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی