پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور

فرهنگ مالیاتی کشور،جهت آشنایی هرچه بیشترآحادمردم باپرداخت مالیات افتتاح شده است
%@%بدانید و آگاه باشید،مالیات یک فریضه و یک راه شرعی در تامین نیازهای مادی کشور است، پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور معتقداست مالیات یک تنبیه اجتماعی نیست بلکه مالیات یک فرصت اجتماعی است -آگاه باشید پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،به عنوان یکی از مبلغان فرهنگ مالیاتی درکشور باهدف گسترش اعتلاء فرهنگ مالیاتی کشور می کوشد و به کمک و یاری شما نیاز منداست %@%           
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
(@)__ بدانیم و بدانید مالیاتی __(@) بدانید،دولت درجهت تحقق بخشی از خواسته های مردم درخصوص بالا بودن سطح رفاه و درآمد ،توسعه عدالت اجتماعی وخدمات آموزشی، تولید و اشتغال و سطح بالای پوشش های بیمه ای برنامه هایی را تنظیم وبه مرحله اجرا در آورده است که هدف غایی این برنامه ها آشنایی مردم و مودیان مالیاتی با محل هزینه کرد مالیات می باشد تا پرداخت کنندگان مالیات بدانند پولی که به عنوان مالیات به دولت می دهند در جهت رفاه و آسایش خودشان هزینه می شود. بدانید،فرار مالیاتی منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی دولت و اخلال در بودجه بندی شده و مانعی برای دستیابی به اهداف دولت می شود. علاوه براین فرار مالیاتی باعث نارسایی در توزیع عادلانه درآمد، گردآوری ثروت و انباشت غیر تولیدی، تجمل گرایی و افزایش فاصله طبقاتی شده و مآلاً به افزایش تنش های سیاسی و اجتماعی منجر خواهد شد. بدانیم سازمان امورمالیاتی کشور جهت کاهش دغدغه فرارمالیاتی و گسترش فرهنگ پرداخت مالیات در کشور،در کنار انجام فعالیت‏های ذاتی و قانونی خود پیوسته در جهت آگاه‏سازی افکار عمومی جامعه و تقویت بنیه‏ های فرهنگی پرداخت مالیات می‏کوشد. بدانیم باگسترش اعتماد ،ترویج روح جمعی ، بهره گیری از شیوه های اخلاقی وباتاسی ازفرمایشات مقام معظم رهبری(همدلی وهم زبانی) فرهنگی را در جامعه گسترش می دهیم که افراد جامعه به پرداخت مالیات به عنوان وظیفه دینی و مسؤولیت اجتماعی نگاه میکنند و فرار از آن را معصیت و گناه می شمارند و به آن بصورت یک امر مذموم و ناپسند می نگرند و سرپیچی از پرداخت مالیات را مترادف با خیانت ملی و تجاوز به حقوق دیگران میدانند
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
 سوالات مالیاتی چرامالیات بدهیم چرافرهنگ مالیاتی  دادخواهی مالیاتی چالش های مالیاتی فریضه ای بنام مالیات بدانید و بدانیم مالیاتی دغدغه ای بنام فرار مالیاتی بازار و دغدغه ای بنام مالیات معافیت های 17گانه مالیاتی یاداشتی مالیاتی از ونکوورکانادا بهترین راهکارهای کسب مالیات  فرآیندهای الکترونیکی شده مالیاتی مزایایی ارسال اظهارنامه الکترونیکی راهکارهای گسترش فرهنگ مالیاتی اگر مالیات پرداخت نکنیم چه می شود؟  سازمان امورمالیاتی وفرهنگ مودی مداری چرانسبت به پرداخت مالیات آلرژی داریم ؟  گسترش فرهنگ مالیاتی با مدیریت جهادی گسترش فرهنگ مالیاتی باهمدلی و همزبانی اهمیت برگزاری جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی ثروتمندان چقدر به پرداخت مالیات توجه دارند؟ مالیات برارزش افزوده شامل کدام کالاهانمیشود پیام پایگاه فرهنگ مالیاتی به مناسبت روز مالیات انتظار مردم از سازمان امور مالیاتی دولت یازدهم دلایل عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط مودیان عملکرد سازمان امورمالیاتی در کاهش فرارمالیاتی  عملکردسازمان مالیاتی درارتقاءفرهنگ مودی مداری
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: با شناسایی 14مودی که طی سه سال گذشته فقط 518 میلیون ریال مالیات پرداخت کرده بودند و این ارقام مغایر با اسناد موجود بود، فرار مالیاتی 50 میلیارد و 570 میلیون ریالی شناسایی شد.

به گزارش پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،میرحیدر رضوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از برنامه های این اداره کل برای تامین مالیات سالانه پیش بینی شده، شناسایی مودیان جدید و کشف فرارهای مالیاتی است.
وی یادآورشد: سیستم مالیاتی به گونه ای فعالیت می کند که به تمام خرید و فروش های مودیان مالیاتی و کد ملی آنان دسترسی دارد.
رضوی اظهار کرد: از همین رو یک تعداد مودی شناسایی کرده ایم که فرار مالیاتی داشته اند و اسناد آنان مغایر با اظهارنامه ارائه شده بود.
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: 14 نفر از اشخاص حقیقی شناسایی شده اند که طی سه سال گذشته 518 میلیون ریال مالیات داده بودند، با توجه به اینکه اطلاعات را به دست آوردیم این ارقام مغایر با اسناد است، سابقه مالیاتی و اسناد آنان بررسی شد.
وی خاطرنشان کرد: این 14 نفر اسناد خود را به درستی ارائه نکرده بودند که در نتیجه بررسی اسناد شناسایی شده، مشخص شد این مودیان باید 50 میلیارد و 570 میلیون ریال مالیات پرداخت کنند.
رضوی ادامه داد: حوزه مالیاتی هم به این موضوع ورود پیدا کرد و برگ تشخیص صادر شد، که یک بخشی از این مالیات دریافت، بخش دیگر در شرف وصول و برخی هم در هیات های حل اختلاف مالیاتی در دست رسیدگی هستند.
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: غیر از آن، 16 نفر تحت بررسی قرار دارند که در آینده نزدیک، در صورت تکمیل اسناد و مدارک در گردونه کار برای دریافت مالیات و تکمیل پرونده قرار می گیرند.
وی از شناسایی 10 مودی دیگر مالیاتی که فاقد فعالیت اقتصادی گزارش شده بودند خبر داد و رقم مالیات آنان را هشت میلیارد و 680 میلیارد ریال اعلام کرد.
رضوی اضافه کرد: 11 پرونده دیگر در دست رسیدگی داریم که رقم فرار مالیاتی آنان و 16 پرونده در دست بررسی تا کنون تخمین زده نشده است.
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: این اقدامات از جمله برنامه هایی است که برای جلوگیری از فرار مالیاتی رخ داده است.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

رسال نظرا

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی