پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور

فرهنگ مالیاتی کشور،جهت آشنایی هرچه بیشترآحادمردم باپرداخت مالیات افتتاح شده است
%@%بدانید و آگاه باشید،مالیات یک فریضه و یک راه شرعی در تامین نیازهای مادی کشور است، پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور معتقداست مالیات یک تنبیه اجتماعی نیست بلکه مالیات یک فرصت اجتماعی است -آگاه باشید پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،به عنوان یکی از مبلغان فرهنگ مالیاتی درکشور باهدف گسترش اعتلاء فرهنگ مالیاتی کشور می کوشد و به کمک و یاری شما نیاز منداست %@%           
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
(@)__ بدانیم و بدانید مالیاتی __(@) بدانید،دولت درجهت تحقق بخشی از خواسته های مردم درخصوص بالا بودن سطح رفاه و درآمد ،توسعه عدالت اجتماعی وخدمات آموزشی، تولید و اشتغال و سطح بالای پوشش های بیمه ای برنامه هایی را تنظیم وبه مرحله اجرا در آورده است که هدف غایی این برنامه ها آشنایی مردم و مودیان مالیاتی با محل هزینه کرد مالیات می باشد تا پرداخت کنندگان مالیات بدانند پولی که به عنوان مالیات به دولت می دهند در جهت رفاه و آسایش خودشان هزینه می شود. بدانید،فرار مالیاتی منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی دولت و اخلال در بودجه بندی شده و مانعی برای دستیابی به اهداف دولت می شود. علاوه براین فرار مالیاتی باعث نارسایی در توزیع عادلانه درآمد، گردآوری ثروت و انباشت غیر تولیدی، تجمل گرایی و افزایش فاصله طبقاتی شده و مآلاً به افزایش تنش های سیاسی و اجتماعی منجر خواهد شد. بدانیم سازمان امورمالیاتی کشور جهت کاهش دغدغه فرارمالیاتی و گسترش فرهنگ پرداخت مالیات در کشور،در کنار انجام فعالیت‏های ذاتی و قانونی خود پیوسته در جهت آگاه‏سازی افکار عمومی جامعه و تقویت بنیه‏ های فرهنگی پرداخت مالیات می‏کوشد. بدانیم باگسترش اعتماد ،ترویج روح جمعی ، بهره گیری از شیوه های اخلاقی وباتاسی ازفرمایشات مقام معظم رهبری(همدلی وهم زبانی) فرهنگی را در جامعه گسترش می دهیم که افراد جامعه به پرداخت مالیات به عنوان وظیفه دینی و مسؤولیت اجتماعی نگاه میکنند و فرار از آن را معصیت و گناه می شمارند و به آن بصورت یک امر مذموم و ناپسند می نگرند و سرپیچی از پرداخت مالیات را مترادف با خیانت ملی و تجاوز به حقوق دیگران میدانند
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
 سوالات مالیاتی چرامالیات بدهیم چرافرهنگ مالیاتی  دادخواهی مالیاتی چالش های مالیاتی فریضه ای بنام مالیات بدانید و بدانیم مالیاتی دغدغه ای بنام فرار مالیاتی بازار و دغدغه ای بنام مالیات معافیت های 17گانه مالیاتی یاداشتی مالیاتی از ونکوورکانادا بهترین راهکارهای کسب مالیات  فرآیندهای الکترونیکی شده مالیاتی مزایایی ارسال اظهارنامه الکترونیکی راهکارهای گسترش فرهنگ مالیاتی اگر مالیات پرداخت نکنیم چه می شود؟  سازمان امورمالیاتی وفرهنگ مودی مداری چرانسبت به پرداخت مالیات آلرژی داریم ؟  گسترش فرهنگ مالیاتی با مدیریت جهادی گسترش فرهنگ مالیاتی باهمدلی و همزبانی اهمیت برگزاری جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی ثروتمندان چقدر به پرداخت مالیات توجه دارند؟ مالیات برارزش افزوده شامل کدام کالاهانمیشود پیام پایگاه فرهنگ مالیاتی به مناسبت روز مالیات انتظار مردم از سازمان امور مالیاتی دولت یازدهم دلایل عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط مودیان عملکرد سازمان امورمالیاتی در کاهش فرارمالیاتی  عملکردسازمان مالیاتی درارتقاءفرهنگ مودی مداری
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما

خبرگزاری رسمی عمان روز چهارشنبه گزارش داد که دولت این کشور قصد دارد بهای مواد سوختی، خدمات همگانی و مالیات شرکت ها را در پی سقوط بهای نفت، افزایش دهد.

به گزارش پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،به نقل از خبرگزاری فرانسه از مسقط، این کشور غیرعضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت «اوپک»، آخرین کشور عربی حاشیه خلیج فارس است که به علت سقوط درآمدهای نفتی منجر به کسر بودجه عظیم، طرح های ریاضتی را به اجرا می گذارد.

خبرگزاری رسمی عمان «اونا» به نقل از بیانیه شورای وزیران این کشور افزود: هیات وزیران شماری از اقدامات را برای مقابله با پیامدهای سقوط بهای نفت و تضمین ثبات مالی این کشور تصویب کرده است.

بر اساس این بیانیه، تصمیم های دولت عمان، شامل کاهش هزینه های دولت، تقویت درآمدهای غیرنفتی از طریق افزایش مالیات بر سود شرکت ها، افزایش بهای برخی خدمات عمومی و تغییر بهای سوخت بر اساس نرخ های بین المللی از اواسط ماه ژانویه سال آتی است.

دولت عمان همچنین برنامه توسعه 2016-2020 و بودجه سال 2016 این کشور را تصویب کرد جزییات آن هنوز اعلان نشده است.
درآمدهای نفتی عمان با سقوط بهای نفت از حدود 100 دلار برای هر بشکه به زیر 40 دلار از اواسط 2014، به میزان بیش از 60 درصد کاهش یافته است.

در حالی که عمان پیش بینی کرده است که در سال 2015 کسری بودجه به میزان 6میلیارد و 500 هزار دلار داشته باشد، اما صندوق بین المللی پول هشدار داده که کسر بودجه این کشور ممکن است بسیار بیشتر از این رقم باشد.
عمان عضو شورای همکاری خلیج فارس، تولید کننده نسبتا کوچک نفت خام به شمار می رود که تولید روزانه آن حدود یک میلیون بشکه در روز است.

هیات وزیران عربستان نیز روز دوشنبه افزایش بسیار زیاد بهای محصولات نفتی، برق آب و دیگر خدمات همگانی را برای رویارویی با کسر بودجه فزاینده تصویب و اعلان کرد.

امارات متحده عربی نیز پیشتر بهای مواد سوخت را آزادسازی کرده و کویت و بحرین نیز یارانه پرداخت گازوییل و نفت سفید را حذف کرده بودند.
کویت نیز اعلان کرده است که بزودی پرداخت یارانه برای بنزین را متوقف خواهد کرد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

رسال نظرا

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی