پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور

فرهنگ مالیاتی کشور،جهت آشنایی هرچه بیشترآحادمردم باپرداخت مالیات افتتاح شده است
%@%بدانید و آگاه باشید،مالیات یک فریضه و یک راه شرعی در تامین نیازهای مادی کشور است، پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور معتقداست مالیات یک تنبیه اجتماعی نیست بلکه مالیات یک فرصت اجتماعی است -آگاه باشید پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،به عنوان یکی از مبلغان فرهنگ مالیاتی درکشور باهدف گسترش اعتلاء فرهنگ مالیاتی کشور می کوشد و به کمک و یاری شما نیاز منداست %@%           
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
(@)__ بدانیم و بدانید مالیاتی __(@) بدانید،دولت درجهت تحقق بخشی از خواسته های مردم درخصوص بالا بودن سطح رفاه و درآمد ،توسعه عدالت اجتماعی وخدمات آموزشی، تولید و اشتغال و سطح بالای پوشش های بیمه ای برنامه هایی را تنظیم وبه مرحله اجرا در آورده است که هدف غایی این برنامه ها آشنایی مردم و مودیان مالیاتی با محل هزینه کرد مالیات می باشد تا پرداخت کنندگان مالیات بدانند پولی که به عنوان مالیات به دولت می دهند در جهت رفاه و آسایش خودشان هزینه می شود. بدانید،فرار مالیاتی منجر به کاهش درآمدهای مالیاتی دولت و اخلال در بودجه بندی شده و مانعی برای دستیابی به اهداف دولت می شود. علاوه براین فرار مالیاتی باعث نارسایی در توزیع عادلانه درآمد، گردآوری ثروت و انباشت غیر تولیدی، تجمل گرایی و افزایش فاصله طبقاتی شده و مآلاً به افزایش تنش های سیاسی و اجتماعی منجر خواهد شد. بدانیم سازمان امورمالیاتی کشور جهت کاهش دغدغه فرارمالیاتی و گسترش فرهنگ پرداخت مالیات در کشور،در کنار انجام فعالیت‏های ذاتی و قانونی خود پیوسته در جهت آگاه‏سازی افکار عمومی جامعه و تقویت بنیه‏ های فرهنگی پرداخت مالیات می‏کوشد. بدانیم باگسترش اعتماد ،ترویج روح جمعی ، بهره گیری از شیوه های اخلاقی وباتاسی ازفرمایشات مقام معظم رهبری(همدلی وهم زبانی) فرهنگی را در جامعه گسترش می دهیم که افراد جامعه به پرداخت مالیات به عنوان وظیفه دینی و مسؤولیت اجتماعی نگاه میکنند و فرار از آن را معصیت و گناه می شمارند و به آن بصورت یک امر مذموم و ناپسند می نگرند و سرپیچی از پرداخت مالیات را مترادف با خیانت ملی و تجاوز به حقوق دیگران میدانند
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
 سوالات مالیاتی چرامالیات بدهیم چرافرهنگ مالیاتی  دادخواهی مالیاتی چالش های مالیاتی فریضه ای بنام مالیات بدانید و بدانیم مالیاتی دغدغه ای بنام فرار مالیاتی بازار و دغدغه ای بنام مالیات معافیت های 17گانه مالیاتی یاداشتی مالیاتی از ونکوورکانادا بهترین راهکارهای کسب مالیات  فرآیندهای الکترونیکی شده مالیاتی مزایایی ارسال اظهارنامه الکترونیکی راهکارهای گسترش فرهنگ مالیاتی اگر مالیات پرداخت نکنیم چه می شود؟  سازمان امورمالیاتی وفرهنگ مودی مداری چرانسبت به پرداخت مالیات آلرژی داریم ؟  گسترش فرهنگ مالیاتی با مدیریت جهادی گسترش فرهنگ مالیاتی باهمدلی و همزبانی اهمیت برگزاری جشنواره ملی فرهنگ مالیاتی ثروتمندان چقدر به پرداخت مالیات توجه دارند؟ مالیات برارزش افزوده شامل کدام کالاهانمیشود پیام پایگاه فرهنگ مالیاتی به مناسبت روز مالیات انتظار مردم از سازمان امور مالیاتی دولت یازدهم دلایل عدم ارسال اظهارنامه مالیاتی توسط مودیان عملکرد سازمان امورمالیاتی در کاهش فرارمالیاتی  عملکردسازمان مالیاتی درارتقاءفرهنگ مودی مداری
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
محل لوگوی شما
استاندار آذربایجان‌شرقی بر تسهیل رفت و آمد میان دو کشور تأکید کرد و گفت: از طرف ایران ویزا لغو شده و درخواست داریم که برای اهالی آذربایجان‌شرقی در مورد ویزا تجدید‌ و صرف نظر شود.
به گزارش پایگاه فرهنگ مالیاتی کشور،اسماعیل جبارزاده  در نشست مشترک تجاری اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با بیان اینکه اشتراکات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی زیادی میان دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان وجود دارد، اظهار داشت: نشست حاضر نشست برادران است و با حضور مسئولان عالی رتبه دو کشور در تبریز برگزار می‌شود.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نشست تبریز در ادامه حضور هیئت استان آذربایجان‌شرقی در باکو برگزار می‌شود و البته دو کشور ایران و آذربایجان در سال‌های اخیر دیدارهای زیادی در عالی‌ترین سطوح داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: توافقات زیادی میان دو کشور صورت گرفته و در آذربایجان‌شرقی تلاش می‌کنیم تا این توافقات را به مرحله عملی برسانیم و اعلام آمادگی می‌کنیم که با تجار و فعالان اقتصادی کشور آذربایجان همکاری داشته و به بازارهای مشترک توجه کنیم.

جبارزاده یادآور شد: از شناختی که از تجار آذربایجان و فعالان اقتصادی این کشور دارم، می‌دانم که تجار این کشور در روسیه روابط خوبی دارند و ما نیز محصولات استراتژیک و مهم را در داخل کشور تولید می‌کنیم.

استاندار آذربایجان‌شرقی یادآور شد: ایران کشوری چهار فصل بوده و می‌توانیم تمام نیازهای تجار در زمینه محصولات گیاهی و طبیعی را فراهم و از طریق تبریز صادر کنیم.

وی عنوان کرد: کیفیت محصولات تولیدی در آذربایجان‌شرقی قابل رقابت با محصولات تولیدی کشورهای مهم و پیشرفته جهان است و آینده‌ای روشن برای روابط دو کشور پیش‌بینی می‌کنیم.

جبارزاده دانشگاه‌های دو کشور و آذربایجان‌شرقی را ممتاز دانست و تصریح کرد: در زمینه توریسم سلامت نیز می‌توانیم خدمات مشترکی داشته باشیم و با توجه به بیمارستان‌های پیشرفته در باکو و پزشکان متخصص و توانمند در ایران می‌توانیم به توریسم سلامت مشترک در دو کشور توسعه دهیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور مسئولان عالی‌رتبه جمهوری آذربایجان در تبریز گفت: امروز در نقاط مختلف از جمله مقبره شهریار و موزه آذربایجان حضور داشته این مکان‌ها را به ایشان نشان دادیم.

صادرات مواد غذایی آذربایجان‌شرقی به 37 کشور جهان

جبارزاده با اشاره به وجود کارخانجات برتر شکلات و مواد غذایی در تبریز یادآور شد: محصولات مواد غذایی تبریز در حال حاضر به 37 کشور جهان صادر می‌شود و جایگاه برتری در کشور و منطقه داریم.

وی با اشاره به مشکلات گمرکی و مالیات‌های دریافتی از تجار آذربایجان‌شرقی گفت: محصولات برتری در استان آذربایجان‌شرقی تولید می‌شود و در صورتی که مالیات منصفانه‌ای همانند کشورهای دیگر از تجار آذربایجان‌شرقی دریافت شود قدرت رقابت با کشورهای دیگر را نیز خواهیم داشت.

وی بر تسهیل رفت و آمد میان دو کشور تأکید کرد و گفت: از طرف ایران ویزا لغو شده و درخواست داریم که برای اهالی آذربایجان‌شرقی در مورد ویزا صرف نظر شود و در کنار این خواستار در نظر گرفتن تمهیداتی برای مبادله آسان کالاهای صادراتی از آذربایجان‌شرقی به جمهوری آذربایجان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ارتقای همکاری میان جمهوری آذربایجان و ایران اسلامی مورد تاکید و دستور شخص رئیس جمهور بوده و حضور دو وزیر از دو کشور نشانه تمایل و تأکید بر گسترش این روابط دو سطح است.

لازم به ذکر است هیئتی 100 نفره از مسئولان دولتی، تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی جمهوری آذربایجان که روز دوشنبه به منظور شرکت در دهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و آذربایجان در تهران به کشورمان سفر کرده بود، بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) وارد تبریز شد.
برگزاری نشست مشترک بازرگانان و فعالان اقتصادی جمهوری آذربایجان با اعضای اتاق بازرگانی تبریز از برنامه‌های سفر این هیئت به تبریز است.
وزیر اقتصاد و صنعت جمهوری آذربایجان همچنین در جریان سفر خود به تبریز از موزه آذربایجان، مسجد کبود و مجموعه فرهنگی مقبرة‌الشعرا بازدید کرد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

رسال نظرا

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی